Muzyczne dekoracje do sypialni

Płyty winylowe na ścianie to niebanalna dekoracja, znana i lubiana już od wielu dziesięcioleci. Okrągłe, czarne płyty pięknie się prezentują na ścianie, tworzą z nią stylowe połączenie. Taką muzyczną dekorację możesz umieścić w swojej sypialni, by stworzyć w niej wyjątkowy klimat i podkreślić zamiłowanie do muzyki. Jak wykorzystać winyle do aranżacji? Podpowiadamy.

Winylowe płyty na ścianie w sypialni

W jaki sposób wkomponować płytę winylową do domowej sypialni? Do wyboru masz wiele różnych, kreatywnych rozwiązań. Możesz podwiesić płyty winylowe na ścianie za pomocą haczyków lub sznurów albo kupić gotowe albumy w eleganckiej, dekoracyjnej ramie. W sklepach, oferujących sprzedaż płyt winylowych, znajdziesz wiele rodzajów ramek: z jedną, dwoma lub trzema albumami w różnych rozmiarach.

Nietuzinkową ozdobę sypialni stanowią okładki płyt winylowych, projektowane przez uznanych artystów. Okładka w dobrym stanie sama w sobie jest dekoracją. To świetna alternatywa dla plakatów i obrazów. Okładka i płyta winylowa, umieszczone obok siebie, tworzą zgrany duet i pasują do wielu różnych aranżacji w Twojej sypialni, jest to gustowny element wystroju w stylu retro, vintage i boho. Kupując ramę, zwróć koniecznie uwagę na to, czy ma ona miejsce na płytę i okładkę.

Muzyczne dekoracje do sypialni: postaw na płyty winylowe

Jeśli masz już dość nudnych, szablonowych ozdób w swojej sypialni i szukasz inspiracji, co zrobić, by przełamać rutynę wnętrza, wybierz płyty winylowe. W sklepach kolekcjonerskich kupisz duże i małe, eleganckie ramy w kolorze czarnym, z powłoką z plexi. Kwadratowa lub prostokątna rama z płytą, umieszczoną wewnątrz, prezentuje się wyjątkowo nad łóżkiem.

Swoją pasję do muzyki podkreślisz, umieszczając płytę winylową w ramce na komodzie. Taka ozdoba ożywi pomieszczenie i sprawi, że zyska ono wyjątkowy, przytulny wygląd. Muzyczna dekoracja idealnie odzwierciedli Twój gust, indywidualizm oraz potrzebę otaczania się pięknymi, nietuzinkowymi przedmiotami.

Możesz również polubić…