Stolik kawowy – prosty i stylowy

Jeśli jesteś Zosią Samosią, chcesz popuścić wodze wyobraźni i masz w sobie odrobinę kreatywności to dobrym pomysłem będzie wykonanie własnego stolika kawowego. Niejeden pomysł na stolik kawowy diy zachwyci gości oryginalnością a także pozwoli zaoszczędzić nieco gotówki.

Stolik kawowy typu farmhouse

Meble drewniane są o wiele bardziej „wygodne i przytulne” niż szkło czy plastik i stanowią rustykalny i uroczy dodatek do każdego domu. Naprawdę spodoba ci się taki pomysł na stolik kawowy… Ciepły drewniany, czekoladowo-brązowy kolor, wystarczająco duży, aby można go było wykorzystać jako przestrzeń dekoracyjną, ale wystarczająco mały, aby służyć jako stolik kawowy i łatwy do wykonania.

Drewno pięknie układa się również w kolorze piaskowym: jeden na drugim w różnych warstwach na podstawę stolika kawowego, jest w tym taki vintage. Dodanie metalowych nóżek nadaje niepowtarzalnego i prawdziwego akcentu do już niesamowitego stolika kawowego. Najbardziej spodoba ci się w tym to, że nie wszystko musi być perfekcyjnie piłowane i sklejane ze względu na warstwy, ale ostatecznie może wyglądać idealnie. Wystarczy 5 materiałów, kilka narzędzi i około godziny. Nigdy czegoś takiego nie widziałeś!

Stolik kawowy ze schowkiem

Chcesz mieć więcej miejsca do przechowywania w mieszkaniu bądź domu? W taki razie stolik kawowy ze schowkiem jeszcze nigdy nie brzmiał tak idealnie! Możesz go zrobić nawet z płaskiej większej szuflady. Rustykalny, drewniany stolik kawowy jest wystarczająco duży, aby służyć jako stolik środkowy w salonie, ale wystarczająco mały, aby służyć jako stolik końcowy. Wspaniały jest również fakt, że mieści mnóstwo rzeczy dzięki miejscu do przechowywania. Byłoby to nie tylko świetne miejsce do przechowywania prasy, różnych bibelotów, ale także idealne na zabawki, książki i wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, aby bardzo łatwo posprzątać salon. Pomyślisz o tym jak wcześniej mogłaś obywać się bez takiego cudownego stolika, który ma tyle funkcji w swej prostocie!

 

Możesz również polubić…